Speaker

Miks Lukstiņš

Uzņēmējs, rotaļu eksperts. Fixman dibinātājs un vadītājs

Uzņēmējs, rotaļu eksperts. SIA Fixman dibinātājs un vadītājs, uzņēmums jau 13 gadus nodarbojas ar rotaļu laukumu, sporta un atpūtas zonu projektēšanu un būvniecību visās trīs Baltijas valstīs. Kā līdzīpašnieks iesaistījies arī moduļu māju ražošanas uzņēmumā Vudis. No citiem darbiem brīvajā laikā mēdz piestrādāt savas sievas lolotajā dizaina papīrlietu veikalā Manilla kā PR konsultants, kurjers un krāvējs. Divu lielisku meiteņu tēvs. Patīk aktīvs un sportisks dzīvesveids, pārgājieni dabā, skriešana un sērfošana.

AllSessions

Nano
November 27, 2020
1:20 pm

Senioru un rotaļu laukumi kā iedvesmas avots

Tiešsaiste
27 November
Time:  1:20 pm - 1:40 pm
Location:  Tiešsaiste
Speaker:  Miks Lukstiņš

Ko bērni un seniori mums iemāca par motivāciju un atbilstošiem darba rīkiem? Senioru vingrošanas laukumos un bērnu rotaļu laukumu gūtās atziņas un novērojumi var tikt attiecināti arī uz darba vidi un darbiniekiem. Ar pareizajiem rīkiem un apstākļu radīšanu varam lauzt stereotipus. Stāsts būs par labāku pilsētvidi, bet šos pašus principus varam ņemt vērā arī savos uzņēmumos.

Pieteikties

jaunumiem

Ja vēlies saņemt jaunumus par forumu un nākotnē informāciju par uzņēmējdarbības aktualitātēm Cēsu novadā, tad aizpildi pieteikumu.

logocuf

Cēsu novada pašvaldība
Reģ. nr. 90000031048
Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101