Speaker

Laura Arnicāne

Seek the simple autore, Zero Waste, Minimālisma un Kapsulas garderobes vēstnese

“Es esmu Seek the simple autore, Zero Waste, Minimālisma un Kapsulas garderobes vēstnese. Es dzīvoju ar pārliecību, ka mums katram ir iespēja mainīt vidi sev apkārt, sākot pašiem ar sevi, un tieši tas ir lielākais fokuss, kuram pievēršu uzmanību, lasot lekcijas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Manuprāt, tieši domāšana “visu vai neko” mūs iedzen stūrī, paralizējot un neļaujot darīt labas lietas, tāpēc meklēju veidus, kā iedvesmot cilvēkus darīt kaut mazliet dažādos virzienos. Es ticu, ka tieši spēja apzinātāk tērēt savus dārgos resursus – laiku, enerģiju un naudu, mums dod iespēju veidot pozitīvas izmaiņas arī vidē mums apkārt.”

AllSessions

Makro
November 25, 2020
3:20 pm

Praktiskais zero waste

Tiešsaiste
25 November
Time:  3:20 pm - 3:40 pm
Location:  Tiešsaiste
Speaker:  Laura Arnicāne

Zero Waste ir kustība, kura no sevis atgrūž tieši šī nosaukuma dēļ. Tā šķiet ekstrēma un parastam cilvēkam grūti izdarāma. Šajā lekcijā gribu parādīt, kā mēs ikkatrs varam veikt, iespējams, mazas izmaiņas savā ikdienā, kas pamatīgi var pamainīt mūsu ieradumus un līdz ar to arī atkritumus pēc mums. Tā būs piepildīta gan ar vienkāršiem, praktiskiem padomiem, gan ar filozofisku domāšanas virzienu, kas var pamainīt to, kā tērējam savu dārgo laiku, enerģiju un naudu.

Pieteikties

jaunumiem

Ja vēlies saņemt jaunumus par forumu un nākotnē informāciju par uzņēmējdarbības aktualitātēm Cēsu novadā, tad aizpildi pieteikumu.

logocuf

Cēsu novada pašvaldība
Reģ. nr. 90000031048
Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101