Speaker

Jurģis Priedītis

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs

LIAA Valmieras biznesa inkubatora vadītājs kopš 2018. gada. Darba ikdiena sastāv no darba ar cilvēkiem, kuri pieņēmuši lēmumu par sava biznesa uzsākšanu, to mentorēšana un kopīga virzīšana uz attīstību. Iepriekšēja vadības pieredze gūta finanšu sektorā, skandināvu uzņēmumā, kur viena no neatņemamām sastāvdaļām bija darbs ar regulāru proecesu uzlabošanu un optimizāciju, izmantojot LEAN metodoloģiju. Zināšanas par LEAN iegūtas Norvēģijā,  Kaizen Institūtā.

AllSessions

Mikro
November 26, 2020
2:00 pm

Ko darīt savādāk, lai būtu labāk?

Tiešsaiste
26 November
Time:  2:00 pm - 2:20 pm
Location:  Tiešsaiste
Speaker:  Jurģis Priedītis

Mūsu ikdiena sastāv no neskaitāmiem procesiem par kuru eksistenci mēs nojaušam, bet īpaši tajos neiedziļināmies, jo viss notiek pašplūsmā un lietas rezultātā virzās uz priekšu. Tāpat ir ar biznesu, kura pamatā ir daudz procesu, kurus mēs apzināmies, bet jautājums paliek atklāts – cik detalizēti mēs viņus izprotam? Sev atvēlētajās 20 minūtēs pastāstīšu par to cik būtiski ir izprast sava biznesa procesus un kā šī izpratne var palīdzēt ‘pareizo’ lēmumu pieņemšanā, kas var būtiski uzlabot uzņēmuma attīstību.

Pieteikties

jaunumiem

Ja vēlies saņemt jaunumus par forumu un nākotnē informāciju par uzņēmējdarbības aktualitātēm Cēsu novadā, tad aizpildi pieteikumu.

logocuf

Cēsu novada pašvaldība
Reģ. nr. 90000031048
Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101