Speaker

Dainis Krūze

Aerones un Intelligent Systems pārstāvis
Savā 15 gadu uzņēmējdarbības pieredzē esmu līdzdibinātājs vairākas Latvijā produktus izstrādājošus, ražojošus un eksportējošus risinājumus un pakalpojumus. Esmu līdzdibinātājs aerones.com, advangrid.com, skyfms.com, enginereader.com, asigny.com, checkgps.com kompānijas.

AllSessions

Mikro
November 26, 2020
9:30 am

Digitālais brančs - no Tuvās nākotnes

FlyMeAway un OTTO Hotel & Sun vadītājs Jurģis Sedlenieks.
Dalīsies pieredzē par saviem diviem uzņēmumiem, FlyMeAway un OTTO Hotel & Sun. Abus uzņēmumus nepastarpināti skar COVID-19 pandēmija. Pirms kļūs labāk, būs vēl sliktāk. Vai digitalizācija varētu būt zāles?

Raidījuma Digitālās brokastis vadītājs Artis Ozoliņš
Savā stāstā "Tehnoloģijas mūs aizstās! Vai papildinās?" es pievērsīšos dažādām šī un aizvadīto gadu tehnoloģiju aktualitātēm, par kurām sabiedrībā ir izskanējušas bažas, ka tās aizstās cilvēkus. Roboti, droni, mākslīgais intelekts, lietotnes - šie ir tikai daži no piemēriem, kas likuši cilvēku uzacīm saraukties. Stāsta otrajā daļā ar skatītājiem interaktīvi izspēlēsim ikgadējo tehnoloģiju podkāsta #DigitālāsBrokastis prognožu spēli "būs-nebūs", kurā aicināšu prognozēt kādi pavērsieni varētu norisināties tehnoloģiju pasaulē.

Aerones un Intelligent Systems pārstāvis Dainis Krūze.
Aerones adaptācija tirgus prasībām - no droniem pie robotiem. Aerones darbības pamatā sākotnēji bija augstas celtspējas drons, kas tika testēts dažāda veida pakalpojumu sniegšanai, tajā skaitā - vēja turbīnu apkopēm. Attīstot šī pakalpojuma kvalitāti, nācas mainīt arī tehnoloģiju - šobrīd Aerones darbības pamatā dronu vietā ir speciāli izstrādāta robotiska tehnoloģija vēja turbīnu apkopēm.

TechHub Rīga valdes locekle Līna Marta Sarma saka: “Attīstoties tehnoloģijām līdzi nāk arī to pielietošana arī nozarēs, ārpus inženierijas tai skaitā mākslā. Arvien biežāk mākslas nozares plūst kopā ar izklaidi veidojot arvien jaunus oriģinālus biznesa produkts un jaunu ņēmumus. Lekcijas laikā paskatīsimies uz to kā notikusi mākslas un humanitāro zinātņu attīstība un kā arvien vairāk šī nozare rod veidus kā no tās pelnīt”.

KEBBE IT vadītājs Edgars Kebbe un projektu vadītāja Kristīne Līce
Mainoties globālajai situācijai pandēmijas laikā ir jāmainās arī uzņēmumu biznesa modelim. Šis būs stāsts par to kā ir mainījusies e-komercija COVID-19 laikā, par nepieciešamo pārmaiņu procesu un iespējām kādas mēs varam izmantot, lai spētu attīstīties atbilstoši laikam. Mēs ikdienā strādājam pie risinājumiem, lai uzņēmumi spētu augt un attīstīties un dalīsimies tajā arī ar Jums!

Pasākumu moderē studenti Arnita Zariņa, Mārcis Ivanovs un Krišjānis Vilnis.

Tiešraide būs te - https://www.facebook.com/events/386016672597222

Pieteikties

jaunumiem

Ja vēlies saņemt jaunumus par forumu un nākotnē informāciju par uzņēmējdarbības aktualitātēm Cēsu novadā, tad aizpildi pieteikumu.

logocuf

Cēsu novada pašvaldība
Reģ. nr. 90000031048
Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101