Speaker

Dace Akule

Ilgtspējīgas modes eksperte

Dace Akule strādā ar ilgtspējas palielināšanu tekstila industrijā gan no rīcībpolitikas un sabiedrības izglītošanas, gan no praktiskiem aspektiem kā, piemēram, šūšanas nodarbību organizēšanu. Individuālā konsultanta statusā Dace arī sadarbojas ar valsts institūcijām, nevalstiskajām organizācijām, kā arī uzņēmumiem Latvijā un ārvalstīs dažādos ilgtspējīgas attīstības jautājumos. Līdz 2016. gadam viņa bija domnīcas PROVIDUS direktore, agrāk strādājusi kā žurnāliste vairākos starptautiskos plašsaziņas līdzekļos, ieskaitot Radio Brīvā Eiropa/ Radio Brīvība latviešu redakcijā. Dace ir maģistra grāds starptautiskajās attiecībās no Vīnes Diplomātiskās akadēmijas un Džonsa Hopkinsa universitātes.

AllSessions

Makro
November 25, 2020
2:00 pm

Kā pasaulei nenoslīkt apģērbu kalnos?

25 November
Time:  2:00 pm - 2:20 pm
Location: 
Speaker:  Dace Akule

Ieskats tekstila industrijas negatīvajā ietekmē uz vidi, tai skaitā Baltijas valstu datos, kā arī veidos, kā šo ietekmi jau tuvākajos gados plānots mazināt Eiropas Savienībā.

2:20 pm

Diskusija “Apģērba dzīves cikls”

25 November
Time:  2:20 pm - 3:00 pm
Location:  Tiešsaiste

Pieteikties

jaunumiem

Ja vēlies saņemt jaunumus par forumu un nākotnē informāciju par uzņēmējdarbības aktualitātēm Cēsu novadā, tad aizpildi pieteikumu.

logocuf

Cēsu novada pašvaldība
Reģ. nr. 90000031048
Raunas iela 4, Cēsis, LV-4101